×
Мій кабінет Компанія Карта відділень Контакти Новини ONLINE ОЦІНКА Акції Вітрина

Компанія - Ломбард "Центральний"


Ломбард Центральний заснований в 1999 році, на сьогоднішній день є однією з найбільших компаній на українському ринку ломбардних послуг.

Піклуючись про поліпшення якості обслуговування своїх клієнтів, Ломбард Центральний завоював стійку репутацію надійної і стабільної структури з кредитування населення під заставу майна, і в 2013 році отримав нагороду:

Всеукраїнський конкурс якості продукції «100 кращих товарів України»

За результатами незалежного дослідження споживчих переваг, проведеного в рамках щорічного конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні, марки, представлені нашою компанією, зайняли переможні позиції в рейтингу. Ці позиції відповідають наступним статусам:

Ломбард «Центральний»

Фаворит Успішних Людей - 2018 у категорії «Ломбард »

Розширюючи свою географію, Ломбард Центральний піклується про максимально зручне розміщення своїх відділень в різних містах України, де висококваліфіковані фахівці готові завжди надати своїм клієнтам повну інформацію про послуги, а процедуру оформлення кредиту зробити максимально швидкою і комфортною.

Переваги компанії «Ломбард Центральний»

  • Широкий спектр видів заставного майна. Ви можете отримати кредит під заставу виробів з дорогоцінних металів та побутової техніки.
  • Зручний кредитний відсоток. Ми пропонуємо гнучкі умови і процентні ставки, що робить кредитування доступним для кожного.
  • Гарантія конфіденційності. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути абсолютно впевненими у своїй конфіденційності, а також дбайливого ставлення і збереження свого майна.

УМОВИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

По закінченню терміну договору, Ви маєте право перезаставити заставне майно на новий термін за умови оплати відсотків за минулий термін користування кредитом.

Ви маєте право достроково погасити кредит, при цьому відсоток за користування кредитом перераховується відповідно до терміну фактичного користування кредитом.

Якщо Ви не плануєте викуповувати предмет застави - Ви можете легко і швидко отримати гроші уклавши договір всього на один день.

Крім цього Ви можете взяти не всю суму застави з можливістю подальшого добору, за умови погашення відсотків за термін користування кредитом. Також у Вас є можливість погашати кредит частинами, або викуповувати предмети застави частинами.

Кредити під заставу золота

В якості предмета застави приймаються золоті і срібні вироби всіх видів проб, враховується чиста вага дорогоцінного металу у виробі. Тут потрібно зауважити, що ціни на золото і срібло сайт ломбарду Центральний публікує відразу: вони доступні на головній сторінці офіційного сайту компанії.

• Термін видачі кредиту: від 1 до 30 днів, з можливістю продовження договору.

• Відсоткова ставка: від 0,3% в день, детальні умови кредитування та % ставки, Ви можете дізнатися безпосередньо у Відділенні .

Кредити під заставу техніки

      В якості застави приймається майже будь-яка техніка в справному стані, без явних і прихованих дефектів. Оціночна вартість предмета формується з урахуванням зносу і залежить від моделі, виробника, зовнішнього вигляду та комплектації.

• Термін видачі кредиту: від 1 до 30 днів, з можливістю продовження договору.

• Відсоткова ставка: від 0,3% в день, детальні умови кредитування, Ви можете дізнатися безпосередньо у Відділенні .

 


Розкриття інформаціії

ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ПП "ЕРА-ДОН" І КОМПАНІЯ "ВАШ ЛОМБАРД"

ПОВНЕ ТОВАРИСТВО “ПП “ЕРА-ДОН” і Компанія “ВАШ ЛОМБАРД” використовує торгівельну марку у вигляді зображення знака «Центральний ломбард» відповідно до Свідоцтва № 165803 та Ліцензійного договору від 01.03.2022 року на право використання торгівельної марки.

 

Перевірка за посиланням:

https://sis.ukrpatent.org/uk/search/detail/1001838/  

Дата запису: 16.11.2005 р.
Номер запису: 12661200000013631
Ідентифікаційний код: 31832660
 

01042, місто Київ, Печерський район, вулиця Чигоріна, будинок 12, кімната 8

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи від 16.11.2004 р. серія та номер: ЛД № 153.

Зазначену інформацію можливо перевірити на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України: https://kis.bank.gov.ua

Надання коштів та банківських металів у кредит, у вигляді ломбардних кредитів

Ліцензія на діяльність ломбарду, видана Національним банком України 29.02.2024 року, строк дії необмежений

Зазначену інформацію можливо перевірити на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України: https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewLic/20000029418

 

  1. Правила щодо надання фінансових та супутніх послуг
  2. Договір фінансового кредиту та застави
  3. Вимоги щодо етичної поведінки
  4. Інформація про кредитодавця
  5. Порядок взаємодії із захищеними категоріями осіб
  6. Памятка клієнта ломбарду
  7. Архів

Режим робочого часу центрального офісу: 
робочі дні з понеділка по п’ятницю, крім святкових днів;
вихідні дні: субота та неділя
робочий час: з 09.00 год. до 18.00 год. 
обідня перерва: з 13.00 год. по 14.00 год. 
 

Перелік відокремлених підрозділів ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ПП "ЕРА-ДОН" І КОМПАНІЯ "ВАШ ЛОМБАРД"

Не перебуває 

Не перебуває

Основні показники діяльності ломбарду, відповідно до
постанови Кабінету Міністрів України № 835
Ви маєте змогу перевірити на сторінці офіційного
Інтернет-представництва Національного банку України за
посиланням: https://bank.gov.ua/ua/statistic/supervision-statist/data-supervision#6 
 

Виконавчий орган одноосібний – Директор

Смірнов Олексій Володимирович

Інформація про порядок розгляду фінансовою установою звернень

Звернення (скарги) позичальників, як споживачів фінансових послуг, а також заяви, зауваження та пропозиції можуть бути подані в письмовому вигляді до:

ПОВНОГО ТОВАРИСТВА «ПП «ЕРА-ДОН» І КОМПАНІЯ «ВАШ ЛОМБАРД» за поштовою адресою: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна, буд. 12, кім. 8 або відправити своє звернення на електронну пошту: lombardera@ukr.net, чи звернутись за телефоном: 0800 307 773. Термін розгляду звернення - не більше одного місяця з дня його надходження.
Загальний термін розгляду звернення (у разі його продовження, якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо) не повинен перевищувати 45 календарних днів.

- До Національного банку України: перелік контактних даних розміщено в розділі "Захист прав споживачів" на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України за наступним посиланням:  https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection Загальний термін розгляду звернення (у разі його продовження, якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо) не повинен перевищувати 45 календарних днів.

- До судуспоживач звертається до судових органів у порядку, визначеному законодавством України (споживачі фінансових послуг звільняються від сплати судового збору за позовами, пов'язаними з порушенням їх прав як споживачів послуг)